LOCAL MOTORS

Local Motors, tasarımcıları, mühendisleri ve mucitleri işbirliği sağlayabilecekleri fiziksel bir çalışma alanında bir araya getirerek özel araçların piyasaya sürülmesini sağlamakta olup, bu araçların en dikkat çekeni aşırı koşullarda çalışacak şekilde LOCTITE ile güçlendirilir.

Başarı hikayesi videosunu seyredin

New Holland

New Holland çiftçilere ve tarım sektörüne 80'den fazla ürünü , traktör, biçerdöver ve malzeme taşıma ekipmanı gibi 300’den fazla kolay kullanımlı varyant ile sunuyor. New Holland, vida sabitleme, flanş sızdırmazlık, sıkı geçme ve dişli sızdırmazlık gibi 20 den fazla Loctite ürününü kullanıyor.

Başarı hikayesi videosunu seyredin

4MOMS

4moms, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran inovatif bebek ürünlerinin geliştirilmesine adanmıştır. 4moms, ürünlerinin güvenilir ve güvenli bir şekilde açılmasını, kapanmasını ve işlemesini garanti etmek için LOCTITE vida gevşemezlik ürünleri kullanmaktadır.

Başarı hikayesi videosunu seyredin

Polaris

Polaris, motorlu kızaklarının tehlikeli sporların sert şartlarına dayanmasını sağlamak için LOCTITE yapıştırıcılarına venmektedir. Sistem mühendisliği konusunda 60 yıllık tecrübeye sahip Polaris, dünya çapında yüksek performanslı motorlu araçlar tasarlayıp üretmektedir.

Başarı hikayesi videosunu seyredin